Koordynator projektu II - nowoczesne pompy ciepła

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

  • Chmielna 69, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Chmielna 69

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań zmierzających do utworzenia dokumentacji przetargowej/konkursowej programów badawczych realizowanych w ramach innowacyjnych zamówień publicznych (w szczególności tworzenie wymagań technicznych, przeprowadzenie konsultacji rynkowych, udział w przygotowaniu kryteriów, regulaminów, uregulowań umownych, opisów przedmiotu konkursu/przedsięwzięcia oraz wsparcie prac komisji przetargowych/konkursowych);

  • udział przy opracowaniu wytycznych oraz dokumentacji: Konkursu 1. Nowe technologie pomp ciepła; 2. Nowe technologie pomp ciepła produkowane w modelu otwartym; 3. Elementy nowoczesnej pompy ciepła; 4. Bezinwazyjny system monitoringu pracy pomp ciepła;

  • udział w przeprowadzeniu konkursu w trybie innowacyjnych zamówień publicznych pt.: Nowoczesne technologie pomp ciepła w innowacyjnych modelach produkcji;

  • koordynacja przedsięwzięcia badawczo-rozwojowego realizowanego w trybie innowacyjnych zamówień publicznych pt.: Nowoczesne technologie pomp ciepła w innowacyjnych modelach produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego;

  • mile widziane doświadczenie min. w pracach: B+R urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub pomp ciepła, w biurze projektowym przy realizacji projektów min.: z zakresu wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła, przy wykonawstwie instalacji wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła;

  • język angielski na poziomie min. B2 (wg skali Rady Europy);

  • dobra znajomość MS Excel i MS Word;

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • doskonała organizacja pracy własnej;

  • zaangażowanie, inicjatywa i zorientowanie na efekty;

  • dokładność, terminowość;

  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisk

Mile widziane

  • ukończone kierunki studiów min.: inżynieria środowiska w specjalności ogrzewnictwo lub/i wentylacja lub klimatyzacja; mechanika i budowa urządzeń w specjalności: maszyny i urządzenia energetyczne lub/i inne pokrewne;

  • wiedza z zakresu: certyfikacji pomp ciepła, pomiarów i badania pomp ciepła, procesów sterowania pomp ciepła;

  • znajomość programów do symulacji zużycia energii, zarządzania projektami;

  • uprawnienia sanitarne do projektowania lub/i kierowania robotami budowlanym.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę zdalną;

  • premie kwartalne;

  • premię roczną;

  • dostęp do bazy szkoleń;

  • język angielski;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet sportowy;

  • fundusz działań integracyjnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Twoja rola

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za koordynowanie, przygotowanie i realizację przedsięwzięcia badawczo-rozwojowego w zakresie nowoczesnych pomp ciepła realizowanego w ramach innowacyjnych zamówień publicznych w zakresie przygotowania dokumentacji konkursowej i wsparcia realizacji zamówień publicznych.

Wiesz, jak działa inteligentny recenzent do rekomendacji książek? Albo stetoskop współpracujący ze smartfonem? A symulator katastrof drogowych do szkolenia służb ratunkowych? Takie projekty wspieramy naszą codzienną pracą w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy