Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 20.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Obowiązki

    • Koordynacja powstawania dokumentacji projektowej dla zadania infrastrukturalnego.
    • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowanie procesu inwestycyjnego
    • Współpraca z projektantem
    • Bieżący kontakt z Inżynierem i Inwestorem
    • Bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem wymagań technicznych oraz wytycznych inwestora
    • Bieżący monitoring postępu przygotowania dokumentacji projektowej.
    • Współpraca z Kierownictwem Budowy

    Wymagania:

    • Ukończone studnia wyższe lub student ostatniego roku na kierunku budownictwo
    • Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie jako projektant/asystent projektanta przy realizacji Projektów infrastrukturalnych
    • Umiejętność pracy na komputerze: znajomość AUTOCAD, MS Office, (mile widziana:
    • znajomość NORMA PRO, MS Projekt
    • Prawo jazdy kat. B
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność zarządzania czasem, samodzielność, skrupulatność

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego i uzyskania doświadczenia do uzyskania uprawnień budowlanych w zakresie projektowania i kierowania robotami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PBDiM KOBYLARNIA S.A. z siedzibą w Kobylarni."