Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

Antea Polska S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i kompletowanie dokumentacji technicznej związanej z automatycznym sterowaniem ruchem na drogach

  • Współpraca z dostawcami i wykonawcami robót

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami realizacji

  • Analiza dokumentacji projektowej, założeń i wymagań technicznych

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, budowlane lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe: 5+ lat

  • Umiejętność organizacji pracy w ramach koordynowania projektu

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Doświadczenie w projektach związanych z branżą drogową lub wiedza z zakresu telekomunikacji będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zatrudnienia B2B

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy

  • Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach

  • Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych

  • Wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie aktywności sportowej - MULTISPORT, dodatki na święta)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca stacjonarna (nie ma charakteru delegacyjnego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy