Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu - Kierownik Prac Budowlanych

MICHAŁ FILIPCZUK ARCHITEKTURA

  • Choszczno, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • pracodawca nie wymaga CV

MICHAŁ FILIPCZUK ARCHITEKTURA (MFA) jest firmą Deweloperską, Architektoniczną, Generalne Wykonawstwo.

Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednakże pracujemy na terenie całej Polski wykonując projekty budowlane i budując zaprojektowane przez nas budynki. Oprócz prac projektowych i wykonawczych prowadzimy również własne inwestycje deweloperskie

Koordynator Projektu - budownictwo mieszkaniowe

Opis stanowiska:

  • współpraca z inwestorem, projektantami i kierownikami budowy,
  • kontrola jakości wykonywanych prac na budowie,
  • zaopatrzenia budowy,
  • koordynacja prac ekip podwykonawczych,
  • analizowanie dokumentacji technicznej,
  • nadzorowanie prac serwisowych i gwarancyjnych,

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie (architektura, budownictwo) lub wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej
  • umiejętność analizy problemów technicznych
  • systematyczność, dokładność i punktualność
  • dyspozycyjność czasowa
  • komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Współpraca oparta o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
  • Telefon, komputer służbowy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Ogłoszenie archiwalne