Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

Real Construct Sp. z o.o.O firmie

  • Siewna 44
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Real Construct Sp. z o.o.

Siewna 44

Kraków

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 400 pracowników. Firma działa od roku 1994. Mamy duże doświadczenie organizowania pracy w różnych krajach i w różnych systemach prawnych. Realizujemy projekty w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: Chiny, USA, Meksyk, Brazylia, Turcja, Indie czy Maroko.

Zakres Obowiązków

  • zarządzanie projektami zagranicznymi,
  • organizacja wynajmu sprzętu, zakwaterowania i logistyki projektu,
  • nadzór nad przebiegiem projektu, rozliczeniem budżetu,
  • nadzór nad doborem kadry do projektów,
  • koordynowanie procedur administracyjnych związanych z realizowaniem projektów w Europie i poza nią,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki związane z profilem działalności firmy tj. automatyzacja przemysłu, mechatronika, itp), lub ostatni rok studiów
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość drugiego języka (niemieckiego, francuskiego lub włoskiego)
  • doświadczenie zawodowe lub praktyki na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałe i motywacyjne,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • karta sportowa,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia,

Ogłoszenie archiwalne