Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

EWL S.AO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wsparciu Pracowników w pracy i aklimatyzacji

  • pomocy w tłumaczeniach z j.rosyjskiego na j. polski

  • zapewnieniu przepływu informacji i dokumentów pomiędzy Pracownikami - Klientem - Centralą

  • planowaniu pracy, zarządzaniu absencją i rotacją pracowników

  • pełnieniu roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

Nasze wymagania

  • znasz język rosyjski oraz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • pracowałeś min. rok w Agencji Pracy Tymczasowej

  • masz doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu ludźmi

  • jesteś bardzo odpowiedzialny, skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań

  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe z Klientami

  • do powierzonych zadań podchodzisz z energią i optymizmem, lubisz wyzwania i pracę z ludźmi

  • posiadasz prawo jazdy

To oferujemy

  • aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy

  • stabilna i ciekawa pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport lub platforma kafeteryjna

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna (telefoniczna) - 30 minut

2

Rozmowa kwalifikacyjna (online) - 90 minut

3

Decyzja

EWL S.A

Jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy technologii.

Przewiń do profilu firmy