Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

GRUPA CONTACTHOUSE.PL sp. z o.o.

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Odpowiedzialność za realizacje kluczowych projektów firmy

  • Odpowiedzialność za organizacje zasobów (zespołów, ludzi)

  • Zwiększenie efektywności zespołu i projektów

  • Bieżące raportowanie

  • Wdrażanie zmian procesowych i systemowych

Nasze wymagania

  • Minimum 12 miesięcy doświadczenia w pracy w call center na stanowiskach liderskich/managerskich

  • Zdolności przywódczych

  • Dużej komunikatywności i samodzielności

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży Health&Beauty (suplementy diety)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie już od 5000 zł netto! Wszystko jest kwestią dogadania się ;)

  • Dodatkowo premie miesięczne od osiąganych wyników!

  • Benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, sezonowe wyjazdy integracyjne, firmowy sprzęt

  • Pracę zdalną niezależnie od miejsca zamieszkania

  • Współpracę opartą na jasnych zasadach

  • Samodzielne prowadzenie zespołu oraz możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Rozwój kompetencji w zakresie sprzedaży i zarządzania zespołem

  • Rekrutację oraz wdrożenie do pracy w formie online!

O nas

Jako Grupa ContactHouse.pl Sp. z o.o. działamy dynamicznie, szukamy kreatywnych rozwiązań, dostarczamy wysoce skuteczne narzędzia.

Właśnie rozpoczęliśmy kolejną rekrutację na stanowisko:

Lider - Manager projektów sprzedażowych