Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

Follett Europe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • 83-021 Mokry Dwór; 26c
    Mokry Dwór (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Follett Europe Polska Sp. z o.o.

83-021 Mokry Dwór; 26c

Mokry Dwór (pow. gdański)

Firma FOLLETT EUROPE POLSKA SP. Z O.O, z siedzibą w Mokrym Dworze 26 c, producent urządzeń dla gastronomii, z kapitałem amerykańskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, prowadzenie, monitorowanie i wdrażanie projektów w firmie produkcyjnej
  • Dbałość o terminową i jakościową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji
  • Tworzenie zasad i opracowywanie procedur dla nadzorowanych procesów
  • Proponowanie rozwiazań usprawniających procesy
  • Bieżące raportowanie osiąganych wyników, statusów i podjętych działań do Dyrektora Działu Konstrukcyjnego i Jakości
  • Koordynowanie pracy międzydziałowego zespołu projektowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata pracy jako Koordynator/ Lider Projektów w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami (np. Prince2, Agile)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera pakiet MS Office
  • Samodzielność i decyzyjność, cechy lidera oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, determinacja w realizacji celów, orientacja na pracę zespołową
  • Umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Udział w projektach rozwojowych realizowanych w firmie
  • Wysoką samodzielność w codziennej pracy
  • Premię roczną uzależnioną od wyników firmy
  • Dodatek do urlopu

Bardzo prosimy o nadsyłanie CV przez kandydatów spełniających wymagania przedstawione w ogłoszeniu, z uwzględnieniem miejsca pracy (Mokry Dwór k/ Pruszcza Gdańskiego) i klauzulę o ochronie danych osobowych, za pomocą przycisku aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Ogłoszenie archiwalne