Oferta pracy

Koordynator Projektu

PIMARON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

8 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą, która w dynamiczny sposób dokonuje rozwoju z branży Controling, Sorting and Rework. Nieustannie utrzymujemy swoją pozycję leadera dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży automotive i innych. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Słowacji. Naszymi Klientami są wiodące koncerny motoryzacyjne oraz działamy jako podwykonawca na zlecenie innych firm zajmujących się kontrolą jakości.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie zleceniami związanymi z kontrolą jakości i reworkiem w branży automotive
  • Zarządzanie pracownikami delegowanymi do poszczególnych zleceń
  • Nadzorowanie prawidłowością wykonania zadań
  • Raportowanie wyników oraz godzin pracowników
  • Kontakt ze zleceniodawcami poszczególnych projektów w języku niemieckim

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera; Mail, MS Office
  • Elastyczność
  • Punktualność
  • Rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o podwykonawstwo na warunkach polskich
  • Szkolenie wdrażające – nie wymagamy doświadczenia
  •  Współuczestnictwo w programie wdrażania jakości produkcji dla koncernu VW

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy