Oferta pracy

Koordynator Projektu POPC

Net4F O firmie

Net4F

Żupnicza 17

Warszawa

Network For Future S.A. działająca w branży telekomunikacyjnej wśród podmiotów, które budują, utrzymują infrastrukturę telekomunikacyjną, jako firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami klienta oraz wspierająca realizacje projektów poprzez oferowanie specjalistycznych usług z zakresu optyki, poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad realizacją projektów telekomunikacyjnych POPC,
  • tworzenie harmonogramu realizacji projektów oraz cykliczne sprawdzanie stanu wykonania prac,
  • nadzór założeń budżetowych projektów,
  • negocjacje umów z podwykonawcami,
  • przygotowywanie raportów oraz dokumentów niezbędnych do realizacji projektów,
  • dobór podwykonawców, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach,
  • obsługa administracyjna i logistyczna projektów,
  • zarządzanie zmianami w projektach,
  • nadzór i rozliczanie pracy zespołu kierowników budów, grup technicznych i podwykonawców,
  • kontakt i współpraca z inwestorami oraz firmami współpracującymi,
  • kontraktowanie wykonawców,
  • weryfikacja wykonywanych prac w terenie.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne, w dziedzinach tj. telekomunikacja, budownictwo,
  • min. 3 letnie doświadczenie pracy w zarządzaniu projektami,
  • doświadczenie w pracy przy projektach POPC,
  • znajomość branży telekomunikacyjnej, przepisów prawa budowlanego,
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych ,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania współpracy z pracownikami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość AutoCAD,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office a w szczególności Excel,
  • znajomość środowiska Qgis.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B,
  • pracę w młodym zespole i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska,
  • szkolenia techniczne,
  • szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz inne wypływające na komfort pracy w naszym biurze.

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy