Oferta pracy

Koordynator Projektu

Electronic Control Systems S.A.O firmie

  • Starołęcka 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Electronic Control Systems S.A.

Starołęcka 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad przebiegiem realizacji zleceń w prowadzonych projektach telekomunikacyjnych

  • Koordynacja pracy ekip instalacyjnych własnych i podwykonawców

  • Przygotowanie zleceń dla firm podwykonawczych, kontrola procesu realizacji i rozliczenia zleceń

  • Delegowanie zadań do zespołu i nadzór nad przebiegiem ich realizacji

  • Planowanie harmonogramu prac podwykonawców, kontrola postępu prac i egzekwowanie ich wykonania

  • Sporządzanie raportów, bieżące raportowanie statusu do klienta, cykliczne spotkania z klientem

  • Współpraca z klientem, uzgodnienia szczegółów projektowych

  • Weryfikacja otrzymanych zleceń pod kątem ilości, wartości i terminu

  • Analiza potrzeb raportowych i tworzenie, weryfikowanie i realizacja KPI w projekcie

  • Realizacja założonych budżetów projektowych

  • Analiza projektu pod kątem wymaganego sprzętu oraz zgodności z zakresem zleconych prac

  • Wsparcie merytoryczne dla ekip instalacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu / koordynacji projektów, doświadczenie w pracy przy instalacjach stacji bazowych telefonii komórkowej

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej

  • Wymagane wykształcenie: wyższe - preferowane techniczne, związane z telekomunikacją,

  • Znajomość obsługi komputera: MS Office,

  • Prawo jazdy: kat B.

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych: j. niemiecki i/lub j. angielski

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę przy projektach dla największych operatorów telekomunikacyjnych

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • kartę Multisport

  • kafeterię MyBenefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kafeteria MyBenefit