Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

DEMIURG PROJECT S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i organizacja procesu projektowego;

  • kontrolowanie przebiegu prac projektowych pod względem jakości i terminowości;

  • weryfikacja dokumentacji pod względem spełnienia standardów firmy DEMIURG pod nadzorem kierownika projektu;

  • organizowanie narad koordynacyjnych;

  • koordynowanie projektu w celu uzyskania niezbędnych decyzji, uzgodnień i pozwoleń;

  • kontakt z inwestorem w celu przedstawienia bieżącego przebiegu prac nad planowaną inwestycją;

  • bieżące kontrolowanie budżetu w projekcie;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne np. budownictwo/ architektura/ inżynieria środowiska;

  • praktyczna znajomość programów: AutoCad, Ms Office;

  • dobre umiejętności organizacyjne (organizacja i planowanie zadań, terminowość, systematyczność) oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • umiejętność pracy pod presją czasu/ stresu oraz dynamizmem działania;

  • otwarta postawa i nastawienie na współpracę;

  • chęć rozwoju;

  • dyspozycyjność i mobilność (jednodniowe delegacje w ramach projektów prowadzonych na terenie całej Polski);

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia budowlane;

  • znajomość języków obcych: angielski/niemiecki;

To oferujemy

  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii;

  • przejrzysty system premiowy;

  • elastyczną formę współpracy: umowa o pracę/ własna działalność gospodarcza;

  • dynamiczny rozwój zawodowy w zakresie realizowanych procesów inwestycyjnych;

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach;

  • eksperckie wsparcie branżystów z zakresu budownictwa;

  • wsparcie (pakiety startowe, Multisport) dla aktywnych pasjonatów sportu.

Firma DEMIURG działa na rynku budowlanym od 2004 roku, świadcząc usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy realizacji dziesiątek wymagających projektów, pozwala nam dziś podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania projektowe i realizacyjne. Nasz zespół inżynierów i specjalistów tworzą ludzie, dla których budowanie jest pasją, a każde nowe wyzwanie okazją do poszerzenia zawodowych horyzontów. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu, zapewniamy sprawną i skuteczną obsługę na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego - od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych, po generalne wykonawstwo i nadzór inwestorski.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chciałbyś się rozwijać uczestnicząc w ciekawych projektach, dołącz do nas!