Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu

Gonito Sp. z o.o.

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Reda

    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • W Gonito będziesz koordynować ok 10 projektów realizowanych na platformie Amazon;

  • Na bieżąco będziesz współpracować z zespołem sprzedażowym i wykonawczym z wykorzystaniem systemu CRM;

  • Będziesz prezentować klientom możliwości sprzedażowe związane z działalnością na platformie Amazon i współpracą z Gonito;

  • U Nas będziesz dzielić się wiedzą i rozwijać bieżące procesy biznesowe w firmie;

  • Do Twoich obowiązków będzie należeć monitorowanie i egzekwowanie prawidłowego wykonania założeń projektowych;

  • Lubisz kontakt z ludźmi? Z nami będziesz budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientami i partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Min rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta biznesowego;

  • Znajomość j.angielskiego min na poziomie B2;

  • Umiejętność efektywnego budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi;

  • Biegła obsługa komputera (MS Office, system CRM etc.);

  • Wysoko rozwinięta zdolność samoorganizacji czasu pracy;

  • Umiejętność szybkiego łączenia faktów.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży e-commerce;

  • Znajomość jęz. niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Szkolenie z zakresu stanowiska, zakończone certyfikacją;

  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego;

  • Realny wpływ na rozwój firmy będącej liderem w swojej branży;

  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół;

  • Pyszną kawę i słodycze w biurze;

  • Imprezy integracyjne;

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 90-osobowy zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Musisz wiedzieć, że Gonito to przede wszystkim energiczni, kreatywni i otwarci ludzie. Jeśli Twoje kompetencje okażą się zgodne z naszymi oczekiwaniami, koniecznie daj nam znać!

Przewiń do profilu firmy