Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu RPO

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

    Kim jesteśmy?

    Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki jest ogólnopolską organizacją pozarządową, która powstała w 2008 r. Posiada siedzibę na terenie Wrocławia oraz 10 biur projektowych. Głównym obszarem działalności Stowarzyszenia Aktywnego Wspierania Gospodarki jest wspieranie edukacji poprzez pozyskiwanie, a następnie zarządzanie funduszami unijnymi w ramach projektów ukierunkowanych w szczególności na rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, upowszechnianie idei kształcenia ustawicznego oraz działalność na rzecz integracji środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

    Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki poszukuje

    Koordynatora Projektu RPO

    Miejsce pracy: Wrocław

    teren województwa dolnośląskiego: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja i nadzorowanie realizacji projektu w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych 2014 - 2020,
    • rekrutacja uczestników zgodnie z założeniami projektu,
    • dbanie o terminową realizację zaplanowanych działań,
    • obsługa generatora SL2014,
    • współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne,
    • odpowiedzialność za osiągnięcie zakładanych wskaźników w projektach,
    • opracowywanie niezbędnych dokumentów projektowych,
    • przekazywanie dokumentacji potwierdzającej poniesienie wydatków do działu księgowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • doświadczenia na podobnym stanowisku przy zarządzaniu oraz rekrutacji w projektach EFS, w szczególności projektów mających na celu aktywizacje zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - warunek konieczny ,
    • praktycznej znajomości aktualnych wytycznych i zasad zarządzania projektami EFS,
    • znajomości generatora SL2014,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów,
    • dokładności i skrupulatności,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera ( szczególnie pakietu MS Office),
    • prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub zlecenie (możliwa również własna działalność gospodarcza),
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • realny wpływ na kształtowanie schematu pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • przyjazną atmosferę w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o nadsyłanie CV do dnia: 27.03.2018 r.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.