Oferta pracy

Koordynator Projektu

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

  • Pogodna 7, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i pełna opieka nad realizację projektu/ harmonogramów uzgodnionych z klientem/ centralą firmy IDEAL we wszystkich fazach jego istnienia, na każdym etapie i poziomie prac

  • Nadzorowanie transferów projektów wew. grupy IDEAL oraz ich postępów, aktualizacja kosztów i informacji niezbędnych do podejmowania decyzji w projekcie

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z wyrobem

  • Udział w tworzeniu dokumentacji (PAD, FMEA, instrukcje pracy itd.)

  • Koordynacja prób nowych projektów i technologii w fazie przed seryjnej i fazie zmian

  • Organizacja spotkań projektowych z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Koordynacja współpracy między działami, wyznaczanie zespołów pracowników do danego projektu

  • Przestrzeganie harmonogramu uruchamiania projektów w zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w tym minimum 2 letnie w koordynowaniu projektów ( seryjnych lub prototypowych)

  • Znajomość wymagań branży automotive

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, dobra znajomość Auto CAD

  • znajomość FMEA, IATF

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Biegłość w obsłudze MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Orientacja na klienta oraz rozwiązywanie problemów

  • Umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz organizacyjne

  • Samodzielność, terminowość i systematyczność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • System premiowy powiązany z realizacją celów

  • Pakiet benefitów: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i zmotywowanym zespole.

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

Przewiń do profilu firmy