Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektu w budownictwie mieszkaniowym

NOBEL HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 5006 500 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i weryfikacja podwykonawców,

  • przygotowywanie projektów do wyceny na podstawie wytycznych,

  • bieżąca współpraca i udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami,

  • koordynacja logistyki w zakresie dostaw

  • współpraca z biurem projektowym (w przypadku konieczności uzupełnienia projektów),

  • współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie dokumentacji projektu,

  • udział w radach budowy, bezpośredni kontakt z kierownikiem budowy / inspektorem nadzoru, udział w odbiorach wykonanego montażu, przygotowywanie protokołów odbiorczych

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • wysoki stopień samodzielności

  • doświadczenie w zakresie organizacji i planowania

  • wysoka mobilność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwości rozwoju.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy spółką deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym. Realizujemy inwestycje na terenie województwa Zachodniopomorskiego.

Przewiń do profilu firmy