Koordynator projektu – w Departamencie Nadzoru nad Samorządem Zawodowym i Firmami Audytorskimi

Polska Agencja Nadzoru AudytowegoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektu w zakresie rozbudowy Systemu Rejestracji i Ewidencji Firm Audytorskich STREFA (system teleinformatyczny przy pomocy którego realizowane są ustawowe zadania Agencji takie jak prowadzenie i obsługa listy firm audytorskich, wraz z publikacją tego rejestru na stronie internetowej Agencji oraz przyjmowanie i obsługa, obowiązków informacyjnych i sprawozdawczych firm audytorskich.)
  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej, w tym: oszacowanie wartości zamówienia, przygotowanie analizy potrzeb i wymagań, przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia, przygotowanie warunków udziału w postępowaniu, weryfikację projektu umowy przetargowej,
  • Analiza biznesowa proponowanych zmian funkcjonalnych,
  • Udział merytoryczny i doradztwo w procesie realizacji procedury przetargowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu projektów np. w zakresie aplikacji lub programów opartych o rozwiązania chmurowe (mile widziany Azure),
  • Doświadczenie w projektowaniu i modelowaniu systemów informatycznych (np. Model-View-Kontroler),
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej,
  • Doświadczenie w sektorze finansowym (najchętniej sektor finansów publicznych),
  • Podstawowa znajomość języka JAVA, oprogramowań Open Source oraz rozwiązań bazodanowych (np. PostgreSQL, MySQL, NoSQL),
  • Certyfikat dobrych praktyk w zakresie utrzymania usług informatycznych (ITIL, minimum na poziomie Foundation) oraz zarządzania projektami np. Prince 2 (mile widziane),
  • Doświadczenie w kierowaniu strukturami IT odpowiedzialnymi za utrzymanie i rozwój aplikacji (mile widziane),
  • Umiejętność przygotowywania analiz i zestawień wraz z ich prezentacją.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pół etatu,
  • Stabilność zatrudnienia w instytucji publicznej,
  • Elastyczny czas pracy – zaczynamy między 7.00 a 10.00, w czasie pandemii praca częściowo zdalna,
  • Nowe, komfortowe, kameralne biuro przy Dworcu Zachodnim w Warszawie – ul. Kolejowa 1,
  • Rozwój zawodowy -oferujemy szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość wykupienia opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Praca w gronie ekspertów w dziedzinie prawa i finansów oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Bezpośredni wpływ na jakość rynku audytów – wspierasz organizację, która chroni bezpieczeństwo obrotu gospodarczego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.

Koordynator projektu – w Departamencie Nadzoru nad Samorządem Zawodowym i Firmami Audytorskimi, Warszawa