Koordynator Projektu w Dziale Przygotowania Inwestycji

Holiday Park & ResortO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji projektowej – terminowego i jakościowego

  • Dokonywanie odbiorów dokumentacji technicznej wykonywanej przez biura projektowe, w tym sprawdzanie kompletności i zgodności z zawartymi umowami oraz zleceniami

  • Przekazywanie dokumentacji do wszystkich uczestników procesu budowlanego

  • Dokonywanie uzgodnień z Inwestorem, nadzór na pracą Projektantów zewnętrznych, weryfikowanie dokumentacji projektowej, koordynacja działań międzybranżowych biorących udział w projekcie

  • Udział w tworzeniu koncepcji architektonicznych

  • Tworzenie założeń projektowych oraz koncepcji standardów

  • Raportowanie o postępach prac projektowych

  • Analizowanie, modyfikacja oraz uzgadnianie koncepcji projektowych dla planowanych inwestycji

  • Współpraca w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, przy opracowywaniu i/lub weryfikacji i realizacji projektów budowlanych i ich koordynowaniu

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – Architektura, Budownictwo

  • Znajomości Prawa Budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i procedur administracyjnych w zakresie projektowania obiektów budowlanych

  • Znajomość MS Office i AutoCad

  • Samodzielność w działaniu, świetna organizacja pracy

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu z dużym, darmowym parkingiem

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę bądź współpracę)

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość w rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową

  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Przewiń do profilu firmy