Oferta pracy

Koordynator Projektu

ThalesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Aktualnie Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją harmonogramu własnego jak i podwykonawców,
  • raportowanie wykonania harmonogramu własnego jak i podwykonawców,
  • współpraca z Klientem oraz Zespołem Projektowym,
  • gromadzenie danych do harmonogramów i rozliczeń finansowych projektu,
  • przygotowywanie harmonogramów Rzeczowo-Finansowych, aktualizacje,
  • Współpraca z Contract Managerem w celu optymalizacji harmonogramów pod kątem Kontraktowym,
  • przygotowywanie raportów dobowych, tygodniowych, miesięcznych,
  • przygotowanie raportów cyklicznych dla potrzeb operacyjnych spółki,
  • koordynacja procesu regularnego raportowania z podwykonawcami i zespołem projektowym,
  • gromadzenie danych do raportów i rozliczeń finansowych projektu,

Odpowiedzialność:

  • za kompletność, aktualność i rzetelność wszystkich opracowywanych i aktualizowanych harmonogramów,
  • za zgodność opracowywanej dokumentacji z wymogami SIWZ,
  • za terminowe sporządzenie i dostarczenie wszelkich raportów wymaganych w toku realizacji projektu,
  • za zbieranie informacji od członków zespołu projektowego oraz klienta celem opracowania zestawień i raportów,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project,
  • doświadczenie w projektach infrastrukturalnych z branży kolejowej, budowlanej, telekomunikacyjnej lub drogowej,
  • umiejętność współpracy w dużym zespołem projektowym,
  • znajomość metodyki zarządzania projektami oraz narzędzi używanych do prowadzenia projektów,

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie,
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody, w przypadku uczestnictwa wyłącznie w obecnej rekrutacji, przeprowadzanej przez Spółkę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych ponad wymagane Kodeksem pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy