Oferta pracy

Koordynator projektu

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,
w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe koordynowanie procesu projektowego (od etapu prac koncepcyjnych, po projekt wykonawczy i realizację inwestycji)
  • przygotowanie materiałów do uzgodnień administracyjnych w porozumieniu z zespołami projektowymi na etapie uzyskania pozwolenia na budowę
  • przygotowanie materiałów do uzyskania pozwolenia na użytkowanie
  • weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami, kompletności i poprawności przyjętych założeń
  • dbałość o sprawny i terminowy przepływ informacji oraz dokumentacji pomiędzy zespołem projektowym a nadzorem budowy i innymi uczestnikami procesu projektowego
  • czynna współpraca z działami (m.in. sprzedaży, marketingu, serwisu) w zakresie inwestycji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne (Politechnika)
  • dobra znajomość przepisów w zakresie Prawa Budowlanego oraz Warunków Technicznych
  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego
  • terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wysoka znajomość programu Autocad
  • mile widziana dobra znajomość programów Revit oraz SketchUp
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność szybkich reakcji w sytuacjach stresowych, odpowiedzialność
    oraz komunikatywność

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przy ambitnych, prestiżowych inwestycjach realizowanych w Trójmieście oraz Warszawie
  • współpracę z najlepszymi biurami architektonicznymi
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pakiet medyczny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uwaga: jeżeli chce Pan/Pani aby Pani/Pana CV były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora proszę dopisać w przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez MODERNA HOLDING sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy