Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    innogy Polska S.A.

    Grupa innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Grupa działa w obszarach energii odnawialnej, elektroenergetycznej i gazowej infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym Klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Kluczowymi rynkami działalności Grupy innogy są Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

    Największymi firmami należącymi do Grupy innogy w Polsce są innogy Polska S.A. - odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w Polsce, sprzedająca energię do około 1 mln Klientów oraz spółka innogy Stoen Operator Sp. z o.o., zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną. Dodatkowo, w Polsce działa spółka innogy Business Services Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za procesy obsługi wewnętrznej koncernu innogy w zakresie rachunkowości, finansów i innych procesów biznesowych, a także obszaru IT oraz spółka innogy Renewables Polska Sp. z o.o., która odpowiada m.in. za rozwój projektów, budowę i eksploatację farm wiatrowych. Do Grupy innogy w Polsce należą farmy wiatrowe o łącznej mocy ponad 220 megawatów.

    Do zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie  programu zmiany postaw i zachowań Liderów w firmie kładącej  duży nacisk na dostarczenie rezultatów biznesowych poszukujemy osoby m.in.:

    • nastawionej na realizację ambitnych celów biznesowych poprzez bliską współpracę z Liderami
    • umiejącej prowadzić trudne rozmowy biznesowe z Managerami średniego szczebla zarządzania
    • nastawionej na samorozwój oraz otwartej na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

    Zadania:

    • Udział w projektach nieinformatycznych z zakresu optymalizacji procesów biznesowych i budowania kultury organizacyjnej
    • Wsparcie zespołów projektowych  w roli eksperta (codzienna praca bezpośrednio z liderami i pracownikami)
    • Opracowanie (przy wsparciu kontrolingu) mini biznes caseów optymalizacyjnych do podejmowanych działań
    • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów z wykorzystaniem narzędzi Lean management, np. Kaizen i/lub w zakresie metod optymalizacji procesów
    • Wdrażanie wypracowanych w ramach projektu standardów i procesów w organizacji
    • Monitorowanie postępu prac w tych zespołach oraz identyfikowanie potencjalnych zagrożeń
    • Dzielenie się wiedzą na poziomie operacyjnym, rozwijanie kluczowych postaw i zachowań pracowników
    • Przygotowywanie komunikacji w ramach projektu
    • Opracowywanie sprawozdań z postępów prac w projekcie dla Project Managera i zarządzanie problemami na poziomie operacyjnym

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy projektowej, samodzielnym prowadzeniu modułów/zagadnień lub projektów o charakterze optymalizacyjnym i / lub usprawniającym procesy biznesowe
    • Znajomość metodyki i narzędzi wspierających zarządzanie projektami
    • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń
    • Postawa „can-do” – wytrwałość  w realizacji celu
    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Mile widziana znajomość metodyki w zakresie Lean management
    • Mile widziana znajomość metodyki Lean SixSigma
    • Mile widziane doświadczenie w mapowaniu procesów, biznesowych oraz  wdrażaniu zmian w organizacji
    • Mile widziane 1-3 lata doświadczenia w konsultingu operacyjnym lub strategicznym
    • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa (ok. 12 m-cy)
    • Praca w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
    • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
    • Możliwość rozwoju
    • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, karta żywieniowa)
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez innogy Polska Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.