Oferta pracy

Koordynator Projektu

Sescom S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie założeń projektowych we współpracy z Klientem Wewnętrznym i Zewnętrznym

  • Zarządzanie bieżącymi projektami i procesami w zakresie usług serwisu IT ( Energy, RFID)

  • Zarządzanie harmonogramem, praca z budżetem prowadzonych kontraktów

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej

  • Weryfikacja i nadzór nad jakością realizowanych zdarzeń serwisowych w systemie

  • Współpracę z Działem operacyjnym

  • Dokumentowanie zleceń w systemie oraz weryfikacja i nadzór nad jakością zleceń w projekcie

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz optymalizacja procesów współpracy z Klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Wykształcenie techniczne/teleinformatyczne

  • Łatwość w nawiązywania i rozwijaniu pozytywnych relacji

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i komunikatywność

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoka sprawność w posługiwaniu się Excelem

  • Umiejętność układania procesów, ich wdrażania i monitorowania

Mile widziane

  • doświadczenie zdobyte na stanowisku wymagającym wiedzy w zakresie procesowego modelu zarządzania ITIL lub zarządzania projektami

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodną lokalizację i elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

Sescom IT Infrastructure to wsparcie w integracji i utrzymaniu infrastruktury informatycznej i rozwiązań audiowizualnych.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, systemów i aplikacji. Wykonujemy projekty i dedykowane zabudowy na potrzeby implementacji technologii digital signage. Zarówno w handlu jak i usługach klienci coraz częściej wymagają przenikania oferty online i offline, dlatego tak ważne staje się wdrażanie nowych technologii.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu/oferta/sescom-it-infrastructure/

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów