Oferta pracy

Koordynator projektu z j. rosyjskim

EWL S.AO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja Pracowników tymczasowych na podległych projektach

  • wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji w Polsce

  • tłumaczenia ustne z j. polskiego na j. rosyjski i odwrotnie (np. szkolenia)

  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Pracownikami – Klientem – Centralą

  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników

  • współpraca z Działem Kadr w zakresie rozliczania godzin Pracowników i wypłat zaliczek

  • współpraca z Działem Legalizacji w zakresie przedłużania pobytu obcokrajowców na terenie RP

  • rozliczanie zakwaterowania Pracowników

  • pełnienie roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

Nasze wymagania

  • znasz język rosyjski oraz język polski na poziomie umożliwiającym profesjonalną komunikację biznesową (ustną i pisemną)

  • pracowałeś min. rok w Agencji Pracy Tymczasowej na stanowisku związanym z obsługą Pracowników tymczasowych

  • masz doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu ludźmi

  • jesteś bardzo odpowiedzialny, skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań

  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe z Klientami

  • do powierzonych zadań podchodzisz z energią i optymizmem, lubisz wyzwania i pracę z ludźmi

  • posiadasz prawo jazdy

To oferujemy

  • świetną, swobodną i partnerską atmosferę pracy

  • ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • atrakcyjne warunki finansowe i premię, uzależnioną od wyników projektów

  • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

EWL S.A

EWL S.A. - jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników spoza UE do UE. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy najnowszych technologii. Łączymy naszych klientów, do których zaliczamy pracowników, pracodawców,, władze lokalne, jak i rozległą sieć firm współpracujących.

Przewiń do profilu firmy