Oferta pracy

Koordynator projektu z językiem rosyjskim

Gremi Personal Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej. Gremi Personal jest grupą spółek posiadających biura w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest multikulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów i Rosjan.

Obowiązki:

  • Wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej);
  • Obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych procesów;
  • Rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik.

Wymagania:

  • biegła znajomość j. rosyjskiego i polskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);
  • komunikatywność;
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • stabilne wynagrodzenie plus premie;
  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • szkolenie wstępne i wsparcie naszych najlepszych pracowników;
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

Poszukujemy właśnie CIEBIE!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy