Oferta pracy

Koordynator Projektu z językiem rosyjskim

EWL S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy technologii.

miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie) lub Katowice (śląskie) lub Warszawa (mazowieckie)

TWOJA ROLA I OBOWIĄZKI:

Chcemy Ci powierzyć odpowiedzialność za koordynację pracowników tymczasowych w podległym rejonie, polegającą na:

  • wsparciu Pracowników w pracy i aklimatyzacji
  • pomocy w tłumaczeniach z j.rosyjskiego na j. polski
  • zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem - Centralą
  • planowaniu pracy, zarządzaniu absencją i rotacją pracowników
  • pełnieniu roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

TWOJE DOŚWIADCZENIE

Wyślij do nas CV, jeżeli:

  • znasz język rosyjski oraz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • pracowałeś min. rok w Agencji Pracy Tymczasowej
  • masz doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu ludźmi
  • jesteś bardzo odpowiedzialny, skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań
  • umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe z Klientami
  • do powierzonych zadań podchodzisz z energią i optymizmem, lubisz wyzwania i pracę z ludźmi
  • posiadasz prawo jazdy

NASZA OFERTA

  • aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy
  • stabilna i ciekawa pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • benefity   pozapłacowe:   prywatną  opiekę   medyczną   i dofinansowanie karty MultiSport lub platforma kafeteryjna
  • możliwość pracy zdalnej/ on-site u klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon i samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy zespołem 300+ niezwykle ambitnych profesjonalistów, którzy lubią się nawzajem i z przyjemnością pracują razem..

Nasze wartości to:

#cooperation and empowerment

#challenging the status quo

#openness

being

#fair

#obsessed with the market

Zmieniamy globalny rynek migracji poprzez

digitalizację procesów rekrutacji i innowacyjne podejście do łączenia ludzi i firm na rynku pracy.

Mamy kilkanaście oddziałów w 5 krajach i ciągle się rozwijamy.

  • Ponad 11 lat doświadczenia
  • Podwajamy biznes co dwa lata
  • Sieć ponad 180 partnerów w CEE, Azji i Afryce

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy