Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator projektu z językiem rumuńskim

ProsecaO firmie

Proseca

Gajowicka 195

Wrocław

Cześć!

Łatwo nawiązujesz kontakt oraz lubisz rozmawiać przez telefon,

Jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną,

W codziennych zadaniach cenisz sobie pracę zespołową,

Posiadasz umiejętności organizacyjne oraz jesteś dokładny i dbasz o szczegóły,

Potrafisz podejmować decyzje i terminowo wywiązujesz się z powierzonych zadań,

Potrafisz szybko reagować w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,

Konsekwentnie dążysz do realizacji założonych celów,

To czekamy właśnie na Ciebie!

Kim jesteśmy?

Naszą firmę tworzą ludzie! Osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem, ciekawe świata i rozwijające swoje zainteresowania. Zaprzyjaźniony team i dobra atmosfera pracy dodają nam energii do działania i sprawiają, że nawet poniedziałki nie są takie straszne :- )

Czym się zajmujemy?

Od 2016 roku firma Proseca świadczy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych na terenie Niemiec. Opiekunom współpracującym z Proseca gwarantujemy legalne zatrudnienie, sprawdzone i indywidualnie dopasowane miejsca pracy, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, a także kompleksowe wsparcie zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie pracy.

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec,
  • utrzymywanie ciągłości kontraktów,
  • współtworzenie strategii rozwoju firmy na rynek rumuński,
  • Realizowanie strategii marketingowej i budowanie pozytywnego wizerunku marki (w tym obsługa social media oraz tłumaczenie tekstów),
  • tworzenie i analiza raportów w celu optymalizacji prowadzonych działań.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę kontraktową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz duże perspektywy rozwoju zawodowego,
  • Imprezy i wyjazdy firmowe,
  • Bogaty pakiet benefitów (Luxmed, Multisport),
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Pracę w nowoczesnym biurze z pyszną kawą i herbatą 😊

Wymagania:

  • dobra znajomość języka polskiego i rumuńskiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (atutem są doświadczenia w delegacjach zagranicznych),
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Office.

Brzmi fajnie? Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!
Będzie nam miło poznać Cię na rozmowie rekrutacyjnej!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Proseca Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Ogłoszenie archiwalne