Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Projektu Zrównoważonego Rozwoju

PGD Sp. z o.o.

Piotra Bardowskiego 10

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rekomendowanie własnych pomysłów w zakresie optymalizacji produktów i wewnętrznych procesów, zmierzających do zmniejszania negatywnego wpływu na środowisko oraz społeczeństwo

  • Planowanie działań i monitorowanie postępów

  • Budowanie zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji dot. zrównoważonego rozwoju

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, żywienie człowieka

  • Znajomość zagadnień zrównoważonego rozwoju w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem specyfiki produktów spożywczych

  • Znajomość zagadnień z zakresu właściwości użytkowych surowców przemysłu spożywczego oraz gotowych produktów, procesów w produkcji żywności

  • Sprawne poruszanie się w środowisku międzynarodowym, znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Analityka i poruszanie się w arkuszach kalkulacyjnych

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania projektami

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie /pół etatu z możliwością rozszerzenia/

  • Wsparcie w doskonaleniu umiejętności i kompetencji w międzynarodowej firmie

  • Udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu tematyki związanej z zrównoważonym rozwojem, ESG, CSR

  • Realizację interdyscyplinarnego projektu

  • Życzliwe i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje CV, klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Nazywamy się PGD i od ponad 25 lat tworzymy produkty i rozwiązania dla piekarni, cukierni, lodziarni. Naszym mottem jest: Wypiekamy Inspiracje a celem działania zapewnianie wsparcia klientom poprzez bycie blisko ich potrzeb, inspirowanie, realizowanie powierzonych zadań. Codziennie widzisz nasze pomysły wchodząc o poranku do ulubionej piekarni po chrupiące bułki czy kupując urodzinowe ciacho dla najbliższych.

Należymy do norweskiego koncernu Orkla będącym jednym z największych grup kapitałowych w Skandynawii, która zjednała serca ponad 90 milionów konsumentów, posiadając w ofercie ponad 70 uznanych marek.

Jeżeli jesteś osobą mającą wykształcenie w zakresie technologii żywności lub kierunków pokrewnych, z pasją do wyznaczania celów i realizacji projektów przyczyniających się do poszanowania środowiska oraz jakości życia, zapraszamy do aplikowania na stanowisko: KOORDYNATOR PROJEKTU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.

Przewiń do profilu firmy