Oferta pracy

Koordynator Przedstawicieli Handlowych

ANTIGO Borkowski Marcin Borkowski Rafał s.c.O firmie

ANTIGO Borkowski Marcin Borkowski Rafał s.c.

Księdza Augustyna Kordeckiego 19

Częstochowa

Firma produkcyjna zatrudni Koordynatora Przedstawicieli Handlowych - branża oświetleniowa

Główne zadania:

  • koordynacja i nadzór nad działaniami Przedstawicieli Handlowych
  • planowanie i kontrola wyjazdów Przedstawicieli Handlowych
  • planowanie i weryfikacja założeń sprzedaży
  • modyfikacja pracy, przepływów informacji, rozliczeń
  • sporządzanie i prowadzenie analiz sprzedaż
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • szkolenia Przedstawicieli i klientów
  • wdrażanie strategii rynkowych i akcji promocyjnych o charakterze centralnym i lokalnym w regionie
  • współpraca z dystrybutorami w regionie

Oczekiwania wobec kandydata:

  • znajomość branży oświetleniowej
  • wiedza na temat elektroniki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności: pracy w zespole, zarządzania przez cele, organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji
  • skrupulatność i sumienność

Oferujemy:

  • pracę w rodzinnej firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności zawodowych
  • możliwość poszerzania swoich umiejętności i wiedzy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy