Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Przepływu Materiałów Produkcyjnych

Bolsius Polska Sp. z o.oO firmie

  • Zalesie Małe (pow. krotoszyński)

    Zalesie Małe (pow. krotoszyński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przekazywanie zleceń do magazynu i nadzór na ich realizacją

  • Zapewnienie identyfikowalności materiałów i surowców w procesie dostarczania na linie produkcyjne

  • Kontrolowanie przepływu materiałów pomiędzy magazynami, a produkcją

  • Aktualizowanie systemów informatycznych po zakłóceniach w przepływie materiałów (awarie, przestoje, zmiany sekwencji, itp.)

  • Zwroty materiałów na magazyn

  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji

  • Informowanie o stwierdzonych rozbieżnościach i innych nieprawidłowościach

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w łańcuchu dostaw/logistyce w dużym zakładzie produkcyjnym

  • Doświadczenie w obsłudze programów typu ERP lub MRP

  • Znajomość sposobów dostaw materiałów na linie produkcyjne i procesów logistycznych

  • Umiejętność pracy z komputerem i terminalem komputerowym

  • Biegła obsługa MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Praca w systemie 4-brygadowym

  • Możliwość rozwoju osobistego i realizacji samodzielnych projektów

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę

  • Praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Bolsius Polska Sp. z o.o

Bolsius Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy, która zatrudniając około 1000 pracowników, projektuje i produkuje świece w niezliczonych wzorach i rozmiarach, eksportowanych do ponad 50 państw na całym świecie. W Polsce firma Bolsius jest obecna od przeszło 20 lat. Tradycja, ciągły rozwój i innowacja, to istotne elementy wizji rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy