Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Punktów Kasowych

  • zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BillBird S.A. – firma finansowa, autor nowatorskiego rozwiązania umożliwiającego dokonywanie płatności za rachunki w kasach sklepowych, oferuje pracę w młodym, dynamicznym zespole ukierunkowanym na wprowadzenie na rynek nowoczesnych rozwiązań w obszarze elektronicznej dystrybucji produktów.

    Poszukujemy:

    Koordynatora Punktów Kasowych
    Nr ref. KOR/10/2018

    Miejsce pracy - województwo zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

    Zadania:

    • nadzorowanie obsługi powierzonych punktów kasowych
    • bieżący nadzór pracy kasjerów
    • aktywne  pozyskiwanie nowych punktów kasowych (sądy, urzędy miast, urzędy skarbowe itp.)
    • prowadzenie rozmów biznesowych i negocjowanie warunków współpracy
    • koordynowanie wszelkich działań związanych z uruchomieniem nowego punktu
    • wykonywanie zadań związanych ze sprzedażą produktów dodatkowych
    • doradztwo i wsparcie techniczne
    • organizacja akcji marketingowych i informacyjnych
    • współpraca z kierownikiem koordynatorów

    Oczekiwania

    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywność
    • mobilność
    • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia
    • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów biznesowych
    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętność zarządzania zespołem kasjerów
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy, zaangażowanie i samodzielność
    • umiejętność  skutecznego rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i stabilnym zespole
    • szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym, w terminie do dwóch tygodni od momentu ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku aplikuj.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. ochrony danych osobowych – informacja dostępna jest tutaj

    oraz dopisanie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BillBird S.A. z siedzibą w Krakowie, zwaną dalej „Administratorem”, na potrzeby prowadzonego przez Administratora procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Moja zgoda dotyczy wszystkich danych osobowych, które zostały przeze mnie podane (w szczególności w CV), a których Administrator nie może przetwarzać na innej niż zgoda podstawie. Wyrażam również zgodę na kierowanie przez Administratora zapytań do obecnych lub byłych moich pracodawców lub zleceniodawców lub współpracowników, związanych z moją karierą zawodową i przetwarzanie danych tak pozyskanych, również na potrzeby realizacji wskazanych procesów rekrutacyjnych. W dowolnym momencie mogę cofnąć moją zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.''

    bottom