Koordynator Punktów Sprzedaży Iqos

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkoma punktami sprzedaży w regionie

  • Zapewnienie profesjonalnego wsparcia kilkuosobowemu zespołowi poprzez efektywne zarządzanie, motywowanie zespołu oraz wsparcie mentorskie i szkoleniowe,

  • Dbanie o jak najwyższy poziom obsługi klienta,

  • Całościowa organizacja pracy punktów sprzedaży,

  • Zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych,

  • Raportowanie efektów działań podległego zespołu.

Wymagania pracodawcy

  • Masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Potrafisz efektywnie zarządzać rozproszonym zespołem,

  • Działasz samodzielnie, doskonale planujesz swój czas pracy,

  • Wiesz jak skutecznie motywować pracowników a ich rozwój stawiasz na pierwszym miejscu,

  • Świetnie sobie radzisz nawet z najtrudniejszym klientem i tą wiedzą chcesz się podzielić z pracownikami,

  • Masz żyłkę handlowca i głowę pełną pomysłów,

  • Potrafisz szybko i analitycznie myśleć, podejmować decyzje za które bierzesz odpowiedzialność,

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymania długotrwałych relacji,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i częste wyjazdy służbowe nie są dla Ciebie problemem.

Pracodawca oferuje

  • Motywujące wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i doświadczenia,

  • Umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów,

  • Samochód służbowy,

  • Możliwość tworzenia strategii sprzedaży produktu premium,

  • Samodzielne stanowisko mające realny wpływ na sprzedaż w Polsce.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy