Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator punktów sprzedaży

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o, Sp.k.! Już od 10 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Region działania: Polska Północno-Wschodnia
belka

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za poziom obsługi klienta na punkach stacjonarnych,
  • Kompleksowa opieka nad punktami stacjonarnymi w regionie i dbanie o plany sprzedażowe,
  • Rekrutacja personelu,
  • Dbanie o wizerunek punktów stacjonarnych i motywacje personelu,
  • Szkolenie podległych pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży Beauty i aktualnych trendów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i szkoleniu,
  • Znajomość standardów obsługi klienta i sposobów ich weryfikacji,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i branie odpowiedzialności za własne działania.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w znanej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Praca z młodym i dynamicznym zespołem,
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie stanowiskowe,
  • Pakiet socjalny (kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na firmowe produkty).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Akacjowej 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się