Oferta pracy

Koordynator Punktu Szczepień

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja punktu szczepień (realizacja zadań administracyjnych - w tym rozliczenia szczepień).

  • Organizowanie i planowanie bieżących działań punktu szczepień.

  • Przygotowywanie punktu szczepień do świadczenia usług.

  • Kwalifikacja pacjentów do szczepienia oraz wykonywanie szczepienia przeciwko COVID-19.

  • Prace administracyjne związane z funkcjonowaniem medycznego laboratorium diagnostycznego (rozliczenia z NFZ).

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje uprawniające do przeprowadzania badań kwalifikacyjnych i szczepień ochronnych przeciwko COVID-19 (uprawnienia do wykonywania zawodu: lekarza, lekarza dentysty, felczera, pielęgniarki, położnej, ratownika medycznego, oraz diagnosty laboratoryjnego, farmaceuty i fizjoterapeuty po odbytym szkoleniu teoretycznym).

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera.

  • Silna orientacja na Pacjenta, komunikatywność, empatia, wysoka kultura osobista.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat na stanowisku Głównego Specjalisty.

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium naukowo-badawczym.

  • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w badaniach wykorzystujących najnowszą aparaturę i metody badawcze.

  • Stymulujące środowisko naukowe współpracujące z wiodącymi ośrodkami akademickimi w Polsce i za granicą.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanego CV

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Informacja o wyniku rekrutacji

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy