Koordynator PV

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 25 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie i analiza projektów farm PV

  • Wykonywanie ustaleń z wykonawcami, biurami projektowymi i zakładami energetycznymi

  • Prowadzenie dokumentacji projektów

  • Zamawianie materiałów zgodnie z uzgodnionymi i zatwierdzonymi projektami

  • Koordynowanie dostaw materiałów dbanie o terminowość

  • Udział w spotkaniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne elektryczne

  • Obsługa programu AutoCad

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Znajomość rysunku technicznego energetycznego

  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj.: komputer, telefon

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia zdrowotnego PZU

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Pracę w zgranym zespole

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Rekrutujemy online!