Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Realizacji Montaży

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (poszukujemy 1 osoby na południe Polski (Małopolska, Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie)
    Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej z wykorzystaniem OZE. Jesteśmy częścią innogy, jednego z największych koncernów energetycznych w Europie.

    Jesteśmy ekspertem w zakresie realizacji elektrowni słonecznych dla gospodarstw domowych, gospodarstw rolnych, małych i średnich firm oraz jednostek samorządu terytorialnego. W naszej ofercie znajduję się panele fotowoltaiczne wysokiej jakości renomowanych firm światowych. Naszą misję jest podnoszenie świadomości dotyczącej wykorzystania energii słonecznej.

    Rola Koordynatora Realizacji Montaży polega na zrealizowaniu 50 montaży miesięcznie tak, aby klient byt zadowolony (brak reklamacji) i montaż byt zrobiony zgodnie z zasadami sztuki monterskiej. Stanowisko raportujęce do Dyrektora Technicznego - samodzielna praca w terenie.

    Zadania:

    Osoba będzie koordynować realizację montaży w danym regionie: około 50 montaży miesięcznie. Praca głównie w terenie: 3 dni w terenie (dany region), 0-2 dni w centrali (Warszawa).

    Koordynacja montaży:

    • Koordynacja montażu z klientem, ekipę oraz zespołem logistycznym (dostawy sprzętu).
    • Zapewnienie terminowości i wysokiej jakości obsługi klienta przez ekipę.
    • Zapewnienie realizacji montaży zgodnie ze standardami FT.
    • Audyty jakości pracy oraz feedback do ekip.
    • Audyt kosztowy - ilość wykorzystanych materiałów, koszty tych materiałów - optymalizacja.

    Działania usprawniające:

    • Opracowywanie i wdrażanie nowych procesów oraz szkoleń dla instalatorów.
    • Raportowanie wyników w zakresie realizowanych działań.
    • Wyciąganie wniosków z raportów - proponowanie i wdrażanie usprawnień w celu polepszenia serwisu dla klientów lub obniżenia kosztów.

    Wymagania:

    • Idealny kandydat - instalator z praktycznym doświadczeniem i z uprawnieniami SEP/ UDT.
    • Umiejętność poparte min. 3 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i koordynacji pracy oraz efektywnej współpracy z wieloma osobami/ podmiotami zewnętrznymi. Znajomość sztuki instalatorskiej, mile widziani absolwenci Politechniki.
    • Silne poczucie odpowiedzialności, motywacja do realizacji celów i umiejętności komunikacyjne.
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów, planowaniu pracy.
    • Przedsiębiorczość i umiejętności podejmowania decyzji potwierdzone doświadczeniem zawodowym.
    Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w ciągu 5 dni od przesłanie zgłoszenia. W razie pytań prosimy o kontakt bezpośredni na nr (+48) 665 655 233.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.