Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Realizacji Niemieckojęzycznych Projektów Budowlanych - Tłumacz

TELPROJMONT sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

W związku z rozszerzaniem działalności na rynkach zagranicznych firma TELPROJMONT zatrudni kandydatkę / kandydata do pracy na stanowisku KOORDYNATOR REALIZACJI PROJEKTÓW BUDOWLANYCH – TŁUMACZ przy realizacji kontraktów związanych z budową liniowej infrastruktury podziemnej.

Głównym obowiązkiem kandydatki / kadydata będzie koordynowanie oraz tłumaczenie w relacji PL-DE oraz DE-PL szerokiego zakresu informacji związanych z postępującymi pracami dotyczącymi realizacji zakontraktowanych przez firmę niemieckojęzycznych projektów budowlanych

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • mile widziane doświadczenie przy realizacji niemieckojęzycznych projektów budowlanych;

To oferujemy

  • atrakcyjny poziom wynagrodzenia;

  • długoterminowa perspektywa współpracy;

  • stabilność zatrudnienia.

Firma TELPROJMONT sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się wykonawstwem podziemnej infrastruktury liniowej dla branży budowlanej, a w szczególności dla sieci teletechnicznych

i światłowodowych, wodociągów i kanalizacji, gazociągów i sieci elektroenergetycznych. Szereg doświadczeń zdobytych podczas instalacji niezliczonej ilości kilometrów podziemnej infrastruktury liniowej przy wykorzystaniu zarówno tradycyjnych metod rozkopowych jak

i nowoczesnych technologii bezwykopowych pozwala określić firmę TELPROJMONT jako solidnego i rzetelnego partnera przy realizacji projektów budowlanych podziemnej infrastruktury liniowej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.