Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Recepcji i Sprzedaży

Hotel FarosO firmie

Hotel Faros

Juliusza Słowackiego 165

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej, najwyższej jakości obsługi Gości przez recepcję,

  • szybkie reagowanie na uwagi oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów, w sposób zapewniający satysfakcję Gości,

  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu, w tym nad rezerwacjami, dokumentami finansowo-księgowymi, organizacją pracy,

  • szkolenie i rozwój pracowników recepcji,

  • maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych, w tym konferencji,

  • zarządzanie ceną i dostępnością hotelu na portalach OTA,

  • współtworzenie i przestrzeganie standardów hotelu,

  • raportowanie danych do osób zarządzających Hotelem,

  • wykonywanie zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • odznaczanie się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą,

  • doświadczenie minimum 2 lata w pracy na stanowisku Recepcjonisty/ Koordynatora/ Superwizora w min. 3-gwiazdkowym hotelu sieciowym,

  • umiejętność zarządzania ceną i doświadczenie w revenue management,

  • doskonałe zdolności organizacyjne, komunikacyjne i profesjonalizm w obsłudze Gościa,

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i analityczne myślenie,

  • samodzielność w działaniu oraz rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B-2,

  • dobra znajomość MS Office – Word i Excel,

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub inne formy zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i osiągane wyniki,

  • możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego (szkolenia i inne).

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług, dbanie o pozytywny wizerunek Hotelu oraz maksymalizowanie sprzedaży indywidualnej, grupowej i konferencyjnej.

co to?