Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Recepcji / Office Manager

LUG Light FactoryO firmie

LUG Light Factory

Gorzowska 11

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kompetentna i profesjonalna obsługa recepcyjna gości firmy

  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów pocztowych w organizacji

  • Obsługa logistyczna spotkań z Klientami oraz spotkań wewnętrznych

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań sal konferencyjnych

  • Obsługa centrali telefonicznej (minimum w języku polskim i angielskim)

  • Koordynowanie współpracy z dostawcami administracyjnymi

  • Prowadzenie ewidencji i rejestrów

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy poprzez stworzenie profesjonalnej atmosfery pracy i osobisty przykład

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość Pakietu Ms Office (głównie: MS Excel, Word i Power Point)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności organizacyjne

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie i aktywna postawa w sytuacji wymagającej rozwiązania problemu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na recepcji

  • Znajomość innego języka obcego (np. hiszpański, niemiecki, francuski)

To oferujemy

  • Jako członek naszej organizacji będziesz miał możliwość:

  • Objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami

  • Skorzystania z karty Multisport

  • Dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.