Oferta pracy

Koordynator Recepcji

Dealer BMW OlszowiecO firmie

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa recepcji
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Monitorowanie pracowników recepcji w zakresie sporządzania raportów na potrzeby działu obsługi Klienta
  • Dbałość o estetykę Salonu
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy
  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów
  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi
  • obsługa kasowa klientów salonu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane
  • umiejętność kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość, wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i miła aparycja
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla globalnej marki
  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę do działania

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy