Oferta pracy

Koordynator Regionalny Akademii Przyszłości (Wolontariat)

Stowarzyszenie WIOSNA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów i założeń programu dla danego regionu, zgodnie z ogólnopolskimi standardami, misją i wizją Stowarzyszenia WIOSNA oraz harmonogramem projektu.

  • Zbudowanie i kierowanie pracą zespołu Liderów działających w powierzonym regionie.

  • Organizacja pracy regionu oraz monitoring działań podczas poszczególnych etapów realizacji Akademii Przyszłości.

  • Zarządzanie ogólnopolskim projektem w ramach działań w regionie.

  • Zarządzanie jakością działań w regionie.

  • Współpraca z partnerami w regionie.

  • Współpraca z Menadżerem Operacyjnym i zespołem Rady Wojewódzkiej.

Nasze wymagania

  • Chęć współpracy w realizacji Akademii Przyszłości.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w działaniu.

  • Otwartość na ludzi i zmiany.

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i chęć rozwoju.

  • Konstruktywny sposób komunikowania się.

  • Wysoko rozwinięta umiejętności współpracy w zespole.

  • Umiejętność prowadzenia zespołu projektowego na co najmniej średnim poziomie.

  • Co najmniej podstawowe doświadczenie menadżerskie, związane z zarządzaniem zespołem i złożonymi działaniami. Może być to rola Wolontariusza bądź rola „szefowska” w innym obszarze – np. w pracy zawodowej. Ważne jest jednak, aby działalność w roli Koordynatora Regionalnego nie była dla kandydata pierwszym doświadczeniem w zakresie budowania zespołu, planowania i organizacji jego pracy, delegowania, monitorowania itp.

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość pracy dla zaufanej marki, jaką jest Akademia Przyszłości.

  • Udostępniamy system IT umożliwiający m.in. bieżący monitoring działań. raportowanie, koordynację działań na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

  • Otrzymujesz bieżące wsparcie Menadżera Operacyjnego, zyskujesz narzędzia do rozwoju swoich kompetencji i doskonalisz się w zarządzaniu zespołem oraz projektami.

  • Otrzymujesz ofertę rozwojową obejmującą m.in. wdrożenie do roli (warsztat i wdrożenie indywidualne przez szefa), możliwość udziału w Zjazdach Rad Wojewódzkich oraz szkoleniach rozwojowych.

  • Budujesz wartościowe relacje, nie tylko zawodowe.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od prawie 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące największe firmy i Partnerów.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy naszych projektów społecznych SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 120 pracowników centrali.

Przewiń do profilu firmy

Koordynator Regionalny Akademii Przyszłości to Wolontariusz, który buduje i zarządza Liderami zespołów Wolontariuszy, monitoruje ich pracę i wspiera, tak, by Akademia Przyszłości mogła dotrzeć z pomocą do Dzieci. Koordynator Regionalny działa w obrębie województwa, wraz z innymi Koordynatorami tworzy zespół Rady Wojewódzkiej, który dba o to, by Akademia była realizowana zgodnie ze standardami. W swojej pracy może liczyć na wsparcie Menadżera Operacyjnego, czyli osoby czuwającej całościowo nad programem w danym województwie

Jako Koordynator Regionalny:

• Masz wpływ na to, jak wygląda otaczający Cię świat! Bierzesz udział w kreowaniu zmian społecznych.

• Otrzymujesz bieżące wsparcie Menadżera Operacyjnego oraz Rady Wojewódzkiej.

• Zyskujesz narzędzia do rozwijania swoich kompetencji i doskonalisz się w zarządzaniu zespołem oraz projektami – uczestniczysz w dedykowanych warsztatach wdrożeniowych do roli oraz warsztatach rozwojowych.

• Po zakończeniu wolontariatu otrzymujesz zaświadczenie oraz referencje przydatne na rynku pracy.