Oferta pracy

Koordynator regionalny

Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

5 0007 500 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie funkcjonowania punktów sprzedaży zgodnie z określonymi standardami,

  • dbanie o zaopatrzenie sklepów w określonym regionie (głównie Polska centralna i zachodnia),

  • ustalanie celów sprzedażowych dla sklepów w podległym regionie i dbanie o ich realizację,

  • prowadzenie rekrutacji, szkoleń sprzedażowo-obsługowych oraz ewaluacji z Liderami sklepów,

  • koordynację działań marketingowych w punktach sprzedaży,

  • dbanie o rentowność i wydatki w sklepach zgodnie z założonymi budżetami,

  • tworzenie raportów, analizowanie wyników sprzedaży, wdrażanie działań zwiększających sprzedaż,

  • rozwój sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • czynne prawo jazdy i gotowość do częstych podróży służbowych po wskazanym regionie sprzedaży,

  • orientacja na cel i wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność zarządzania zespołem i dzielenia się wiedzą,

  • umiejętność tworzenia raportów, analizowania danych sprzedażowych, wyciągania wniosków,

  • dobra organizacja pracy, poczucie estetyki i dbałości o detale,

  • multizadaniowość, elastyczność,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - działamy w środowisku międzynarodowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tematyki sprzedażowo-obsługowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (na początek to umowa na zastępstwo, jednak przy naszej skali rozwoju, nastawiamy się na stałą współpracę),

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz kilkuelementowego systemu premiowego,

  • dużą samodzielność, elastyczne godziny pracy,

  • możliwość wdrażania rozwiązań zwiększających sprzedaż,

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy,

  • zniżki na prezenty z naszej oferty oraz udział w integracjach firmowych,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Allianz), karty sportowej (Fit Profit/Multisport) oraz karty MultiLife po okresie próbnym,

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach rozwojowych,

  • prezenty okolicznościowe,

  • przyjazną atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

Wyjątkowy Prezent od prawie 15 lat oferuje prezenty w formie przeżyć jak np. Skok ze Spadochronem, Jazda Ferrari czy Kolacja w Ciemności. W ofercie posiadamy ponad 7000 wariantów niezwykłych prezentów. Nasza sieć sklepów liczy już ponad 60 punktów w Galeriach Handlowych w całej Polsce, a portal internetowy www.wyjatkowyprezent.pl odwiedza rocznie 3 mln klientów. Dajemy ludziom radość, inspirację, odciągamy od rutyny. Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy