Oferta pracy

Koordynator Regionalny (m/f)

BNI Poland Sp. z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Głównym celem stanowiska jest koordynowanie pracy Grup BNI we współpracy z zespołem Dyrektorów Regionalnych, dbanie o prawidłowy obieg informacji, organizacja wydarzeń regionalnych oraz realizacja projektów operacyjnych.

Codzienne zadania na tym stanowisku to przygotowywanie prezentacji, analiz, raportów i zestawień, a na ich podstawie rekomendacji dla zespołu Dyrektorów, kontakt telefoniczny z przedsiębiorcami i gośćmi, organizacja wydarzeń regionalnych oraz dbanie o frekwencję na tych wydarzeniach.

Podział czasu pracy
30%

Współpraca z Zarządami Grup oraz zespołem Dyrektorów

30%

Organizacja spotkań i eventów

20%

Działania operacyjne i administracyjne

20%

Przygotowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • świetna organizacja własnej pracy i dyscyplina;

  • dokładność i umiejętności analityczne;

  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołowej i/lub wspieraniu pracy działu sprzedaży;

  • umiejętność nawiązywania relacji - zarówno z zespołem jak i klientem;

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat);

  • narzędzia pracy i benefity – laptop, telefon, pakiet Medyczny Luxmed, kartę Multisport;

  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami;

  • dostęp do szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej, biblioteki wiedzy oraz mentorów i ekspertów BNI;

  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • przestrzeń biurową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin