Logo Pracuj.pl

Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki medycznej/gabinetu medycznego w podległym rejonie
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania placówek/gabinetów oraz stałą współpracę z pozyskanymi lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi, terapeutami uzależnień lub psychologami w podległym rejonie
  • organizację i kontrolę pracy wyżej wymienionych placówek w zakresie zaopatrzenia
  • współpraca i raportowanie do Centrali

Nasze wymagania

  • poszukujemy osób z wysoko rozwiniętą umiejętnością pracy pod presją czasu i potrafiących zarządzać sobą w czasie
  • odpowiedzialnych, energicznych, z silną motywacją do pracy
  • zdeterminowanych i zaangażowanych w wykonywanie obowiązków
  • komunikatywnych i potrafiących zjednywać sobie ludzi
  • mających umiejętności zarządzania pozyskanym personelem medycznym
  • z wysoką kulturą osobistą
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników i w zarządzaniu podległym personelem
  • mile widziane, choć nie przesądzające o wyborze kandydata doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi
  • dyspozycyjnych i gotowych do częstych podróży w wyznaczonym Regionie
  • prowadzących własną działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • interesujące wyzwania
  • wsparcie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie zarządzania i organizacji pracy placówek medycznych
  • stabilny system wynagrodzenia
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • dodatkowe narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy
  • wsparcie administracyjne Centrali

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój.

Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie., Wrocław