Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Regionalny na wyznaczonym terenie

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki medycznej/gabinetu medycznego w podległym rejonie

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania placówek/gabinetów oraz stałą współpracę z pozyskanymi lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi, terapeutami uzależnień lub psychologami w podległym rejonie

  • organizacja i kontrola pracy wyżej wymienionych placówek w zakresie zaopatrzenia

  • współpraca i raportowanie do Centrali

Nasze wymagania

  • poszukujemy osób z wysoko rozwiniętą umiejętnością pracy pod presją czasu i potrafiących zarządzać sobą w czasie

  • odpowiedzialnych, energicznych, z silną motywacją do pracy

  • zdeterminowanych i zaangażowanych w wykonywanie obowiązków

  • komunikatywnych i potrafiących zjednywać sobie ludzi

  • mających umiejętności zarządzania pozyskanym personelem medycznym

  • z wysoką kulturą osobistą

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników i w zarządzaniu podległym personelem

  • mile widziane, choć nie przesądzające o wyborze kandydata doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi

  • dyspozycyjnych i gotowych do częstych podróży w wyznaczonym Regionie

  • prowadzących własną działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznym zespole

  • interesujące wyzwania

  • wsparcie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie zarządzania i organizacji pracy placówek medycznych

  • stabilny system wynagrodzenia

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • dodatkowe narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy

  • wsparcie administracyjne Centrali

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój.

Przewiń do profilu firmy