Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Regionalny Sieci Detalicznej

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE zatrudni
    Koordynatora regionalnego
    sieci detalicznej

    Region 1:
    zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie

    Region 2:
    mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie

    Sposób zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zakres obowiązków:

    • Stała współpraca z kierownikami, liderami i sprzedawcami placówek handlowych oraz z franczyzobiorcami marki
    • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i rozliczanie podległego zespołu z realizacji celów i zadań
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie standardów firmy
    • Udział w rozwoju strategii sprzedaży
    • Udział w otwarciu nowych placówek
    • Udział i koordynacja akcji promocyjnych i remanentów
    • Rekrutacja podległego zespołu
    • Raportowanie w/w zadań
    • Realizacja innych zadań wyznaczonych przez Kierownika Działu Sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, marketing, nauki społeczne
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie w pracy w placówce ogólnopolskiej sieci handlowej
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z koordynacją pracy zespołu lub jednostek sprzedażowych (kierownik sklepu, kierownik działu, kierownik regionu)
    • Dyspozycyjność i mobilność
    • Rzetelność i odpowiedzialność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność zarządzania czasem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
    • Mile widziane zainteresowania w kierunku najnowszych trendów w modzie i kosmetykach
    Region 1 Aplikuj

    Region 2 Aplikuj

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom

    Administratorem Danych Osobowych jest Golden Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-232)przy ul. Lodowej 126A.

    Podane dane osobowe Administrator będzie przetwarzać w celach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 lit a i b RODO) , a także dla potrzeb prawnie  uzasadnionego interesu (zgodnie z art. 6 lit f. RODO).  Za prawnie uzasadniony interes, należy rozumieć wszelkie działania zmierzające do  ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami .

    Twoje dane osobowe przekażemy do Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-121, ul. Sienna 39 (Agencja rekrutacyjna nr 812)

    Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zamieszczone w moim CV zostały podane przeze mnie dobrowolnie.

    Ponadto oświadczam, że zostałem poinformowany, iż w każdym momencie mogę cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected],  co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

     Przyjmuję do wiadomości, że Administrator na podstawie zgody, dla potrzeb obecnej rekrutacji będzie przetwarzać moje dane osobowe przez 3 miesiące, w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać przez okres jednego roku, natomiast w przypadku prawnie uzasadnionego interesu czas ten będzie wynosić 3 lata - od dnia przekazania danych.

    Ponadto  potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od Administratora (wysyłając e-mail na adres: [email protected]) dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w przypadku uzasadnionego interesu, a także o prawie do przenoszenia danych o ile prawo na to zezwala oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Oświadczam, że zostałem poinformowany, że moje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.