Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"LOXIMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Koordynator Regionu branża HVAC

"LOXIMIDE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Negocjacje, prowadzenie i realizacja kontraktów

  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami (projektanci, firmy instalacyjne, inwestorzy)

  • Przygotowywanie ofert handlowych i doborów technicznych produktów

  • Bieżąca obsługa klientów, realizacja zamówień

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

  • Prezentacja oferty firmy i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego, mile widziany kierunek inżynieria środowiska

  • Wiedza z zakresu wentylacji ogólnej

  • Znajomość branży HVAC, biur projektowych, firm instalacyjnych

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,

  • Dobra znajomość obsługi komputera: pakietu Office, Autocad

  • Chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w systemie B2B

  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne szkolenia wprowadzające, techniczne oraz produktowe

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Duże możliwości rozwoju,

  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy w zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)

  • Szkolenia zawodowe, dodatkowe benefity

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Spotkanie z przełożonym

Tak się u nas pracuje