Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Regionu ds. elektroenergetycznych

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Janaszek Electric Sp. z o.o.

    Firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy do naszego zespołu osoby merytorycznej, ambitnej, energicznej i kontaktowej, potrafiącej zorganizować czas podległym kilkunastu pracownikom (elektromonterom) prowadzącym często rozproszone działania na terenie regionu. Wymagana jest znajomość branży elektrycznej i elektroenergetycznej, doświadczenie w realizacjach robót oraz wykształcenie branżowe.

    Wymagania:

    • aktywnego prawa jazdy kat. B
    • wiedzy wymaganej dla świadectwa kwalifikacyjnego Grupy 1 (elektryczne) do dozoru (tzw. „SEP D”)
    • doświadczenia i wykształcenia min. średniego w branży elektrycznej / elektroenergetycznej lub pochodnej
    • znajomości pakietu Microsoft Office, poczty elektronicznej, ogólnej obsługi telefonu i komputera
    • umiejętności dobrej organizacji pracy innych osób oraz własnej
    • otwartości w kontaktach z ludźmi
    • umiejętności gospodarnego zarządzania powierzonymi zasobami

    Mile widziane:

    • wykształcenie wyższe z branży elektrycznej / elektroenergetycznej
    • znajomość zagadnień z branży energetyki kolejowej
    • uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej
    • znajomość programu Norma PRO, Auto CAD

    Oferujemy:

    • ciekawe, samodzielne, różnorodne i satysfakcjonujące zadania
    • samochód osobowy, laptop oraz telefon służbowy na potrzeby wykonywanej pracy
    • terminowe, comiesięczne, atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w nienormowanym czasie, z zaleceniem pracy w godzinach 7-15 wynikającym z nasilenia zadań w tych godzinach
    • możliwość wykonania części pracy z miejsca zamieszkania
    • pracę bez dalekich wyjazdów w delegację, brak konieczności zmian miejsca zamieszkania
    • pomoc w sfinansowaniu i odnawianie świadectw kwalifikacyjnych
    • wsparcie w rozwoju zawodowym przez zdobywanie różnorodnych doświadczeń i uprawnień

    Osoby zainteresowane prosimy o telefon, o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wraz z podaniem miasta i regionu, na który składane jest zgłoszenie lub dopisaniem informacji o możliwości wskazania przez Nas lokalizacji działania, gdyż prowadzimy działania w regionach na terenie całej Polski.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Janaszek Electric Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertnicza 77 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.