Oferta pracy

Koordynator Regionu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie operacyjne w podległych placówkach, organizowanie przepływu informacji, informowanie o zmianach w procesach,

  • Korespondencja mailowa i telefoniczna w sprawach dotyczących regionu,

  • Czynny udział w rekrutacjach prowadzonych przez Oddziały w regionie,

  • Organizacja spotkań regionu,

  • Zbieranie i weryfikowanie danych wynikowych z regionu,

  • Realizowanie zadań zleconych przez Regionalnego Kierownika,

  • Udział w zmianach oraz tworzeniu procesów.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość pakietu MS Office - w szczególności programu Excel,

  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę,

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Łatwość odnajdywania się w nowych sytuacjach,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

  • Stabilna praca w firmie, która jest liderem na rynku,

  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,

  • Partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością,

  • Wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 10 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Przewiń do profilu firmy