Logo Pracuj.pl

Koordynator Regionu

AMLUX Sp. z o.o.O firmie

AMLUX Sp. z o.o.

Walerego Sławka 3

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy w podległym regionie
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Optymalizacja kosztów obsługi obiektów (Kontrola i weryfikacja ich rentowności)
  • Udział w wizjach lokalnych obiektów
  • Bieżąca analiza potrzeb klienta w zakresie realizowanych kontraktów
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Oddziału

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu
  • Umiejętność planowania, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B – intensywna praca w terenie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży. Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Nasz potencjał oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.

Koordynator Regionu, Walerego Sławka 3, Podgórze Duchackie, Kraków