Oferta pracy

Koordynator regionu

GRUPA PASCAL sp. z o. o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych PASCAL, w związku z dynamicznym rozwojem placówek w całej Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad podległymi oddziałami szkół PASCAL na danym obszarze.
  • Realizacja działań marketingowymi na powierzonym terenie.
  • Raportowanie wyników pracy bezpośrednio do zarządu firmy.
  • Współpraca z działem rozwoju i rejestracji szkół.
  • Kontrola dokumentacji dydaktycznej.
  • Aktywna rekrutacja słuchaczy szkół PASCAL

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług oraz w bezpośredniej obsłudze klienta.
  • Nienaganna kultura osobista.
  • Nastawienie na realizację założonych celów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dotrzymywanie założonych terminów.
  • Doświadczenie w redagowaniu pism i korespondencji urzędowej.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • Monitorowanie konkurencji i lokalnego rynku usług edukacyjnych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę plus system premiowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego.
  • Szkolenia.
  • Perspektywę rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy